Jautā speciālistam

Uzdot jautājumuUzdot jautājumu:

Sandra     12 Июня 2014 09:37 |
Vēlos dārza dobēs uzlabot augsni,tās irdenumu.
Ir pieejama skābā kūdra,neliela apjoma komposta kaudzes krājumi.
Vai ir kāda formula,pēc kuras
varētu pateikt kūdrai pievienojamo dolamīta kaļķu vai citu piedevu daudzumu,piemēram uz 1kub.metru kūdras,lai samazinātu tās PH līmeni?Vai kūdru sajauktu ar kaļķiem uzreiz var bērt dobēs,vai šim maisījumam ir kādu laiku jānostāvas?

inese     25 Мая 2014 14:05 |
Labdien, plānojam pirkt īpašumu, kuram apkārt aug skaists tūju dzīvžogs. Tūjas varētu būt stādītas pirms apmēram desmit, varbūt vairāk gadiem, bet mainoties īpašniekiem, tās nav grieztas. Mums škiet, ka dzīvžogs ir par augstu- apmēram trīs metru augstumā, varbūt augstāk un gribētu tūjas apgriezt apmēram par metru, varbūt nedaudz vairāk. Kā labāk rīkoties šajā situācijā ? Varbūt tik augstas tūjas vairs vispār nedrīkst tik ļoti īsināt ? Ja var, vai to var darīt uzreiz vai arī tas jādara pakāpeniski un kad labāk to uzsākt ? Paldies

natālija     15 Мая 2014 07:49 |
Kāpēc man nezied iestādītie ceriņi - sakuplojuši pietiekami

Artis     06 Мая 2014 10:42 |
sveiki!
vai AL-KO SP 2500 sūknis ir drošs jo tomēr tas darbojas uz 220v bet tiek gremdēts dīķī.
Admin Comment:Jaunbērzi AF:
Latvijas likumdošana pieļauj iegremdējamo sūkņu ar 220V spriedumu darbību ūdenskrātuvēs, tomēr tehniskajos un drošības noteikumos ir aizliegts peldēties vai atrasties ūdenī pie ieslēgta attiecīgā sūkņa.

Ludmila     04 Мая 2014 09:55 |
Ka pareizi izveidot bumbierei vainagu, no stumbra.Paldies!
Admin Comment:Jaunbērzi AF:
Lai pareizi izveidotu vainagu augļu kokiem - ir jāredz esošais. Galvenais veidot atvērtu vainagu, zaru leņķi un virzienu virzīt vēlamā virzienā - to var veikt arī atsienot vai atliecot augļu kokus.


60
Ieraksti
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>