TwitterfacebookDraugiemYoutube
LatviešuRussian

img_035Матушка-Природа украсила нашу землю изумрудными зеркалами – водоемами, и от этого близлежащие окрестности стали выглядеть величественно и горделиво. Догадались? Речь пойдет о прудах, чья водная гладь, играя на солнце золотыми лучиками, притягивает и

Lasīt tālāk...

 

img_034Mulčēšana ir augsnes nosegšana ap augiem ar organisku vai neorganisku materiālu, tā pasargā augsnes virskārtu no izžūšanas, no dubļu veidošanās lietusgāžu laikā, kavē nezāļu attīstību, samazina krasas temperatūras svārstības augsnes virskārtā, veicina bioķīmiskos procesus,

Lasīt tālāk...

 

Augi kastēs un podos - piemērotība un īpatnībasAugus audzējot puķu podos un kastēs, ir iespēja veidot dažādas kompozīcijas atbilstoši gadalaikam un augu piedāvājumam. Novietojot podus dārzā, uz terases, balkona vai iekšpagalmā, mēs varam radīt dekoratīvus akcentus, kā arī atdzīvināt dažādas zonas dārzā un pagalmā.

Lasīt tālāk...

 

Sniegs dārzā pavasarīPavasarī, kad saulīte spēcīgi kausē biezo sniega kārtu, bieži vien privātmāju saimnieki raizējas par kūstošā sniega radīto ūdens postu savā dārzā. Kad zeme vēl ir sasalusi un kūstošais sniegs nespēj iesūkties zemē, tas uzkrājas ieplakās un zemākajās vietās.

Lasīt tālāk...

 

Sīpolpuķu mēslošana pavasarīPēc mirkļa būs nokusis sniegs un mēs ar nepacietību gaidīsim uzziedam pirmo ziedu. Visagrāk mūs iepriecina dažādas sīpolpuķes. Lai ziedēšana būtu ilgāka un krāšņāka ieteicams sīpolpuķes palutināt. Sīpolpuķēm ir īss veģetācijas periods. Šajā īsajā laikā jānodrošina viss attīstībai nepieciešamais mēslojums.

Lasīt tālāk...

 

<< Sākums < Iepriekšējā 1 2 3 4 Nākamā > Beigas >>