Darzapreces.lvIdeja par specializētu interneta veikalu mums radās jau labu laiku atpakaļ, kad mūsu speciālisti saskārās ar dažādu materiālu nepieejamību Latvijā, vai ilgstošo piegādes gaidīšanas laiku. Tā radās ideja par vienotu veikalu, kurā būtu iespējams iegādāties dārza ierīkošanai un kopšanai materiālus, tehniku,instrumentus un preces atpūtai.

Preču klāsta uzsvars tiek likts uz kvalitāti un unikalitāti, lai piedāvājums atšķirtos no standarta piedāvujumiem, tāpēc šobrīd esam uzsākuši sarunas ar vietējiem ražotājiem un amatniekiem, kas ražo unikālus produktus. Tādā veidā piedāvājot patērētājiem vietējo ražotāju produkciju ārtelpu interjera iekārtošanai, ko citos interneta veikalos nav iespējams iegādāties.

Produkti ir sagrupēti vairākās sadaļās, lai atvieglotu meklēšanas procesu, kā arī, ērtāk būtu iespējams atrast saistītās preces katram produktam. Produktu sadaļā – dīķa aprīkojums var atrast visus produktus, kas nepieciešami dīķa ierīkošanai, uzturēšanai, kopšanai un rekonstrukcijai, sākot ar plēvi līdz pat dažādu veidu un jaudas Dārza Precesstrūklakām. www.darzapreces.lv ir vienīgais interneta veikals, kas piedāvā iegādāties PVC dīķa plēvi. Šī ir divslāņu plēve, kas nodrošina lielāku izturību – ražotāja garantija 10 gadi. Materiāli dārza ierīkošanai un kopšanai – mizu mulča, kūdra, organisks biohumuss augsnes bagātināšanai u.c. Vertikālo dārzu moduļi un jumta dārza materiāli. Viss nepieciešamais, lai izveidotu zaļojošu vertikālo sienu mājā vai ārtelpās. Latvijā arvien populārāka kļūst automātiskā laistīšanas sistēma dārzā, arī laistīšanas sistēmas ierīkošanai preces var iegādāties internetā, ērti pārskatīt un salīdzināt dažādus materiālus, kā arī konsultans sniegs Jums atbildes uz jautājumiem.

Kā viens no šīs sezonas jaunumiem ir dažādi koka izstrādājumi dārzam – koka vīteņaugu režģi, puķu kastes balkoniem un terasēm. Tieši augu kastes balkoniem, terasēm ir viens no populārākajiem un pieprasītākajiem produktiem pavasara sezonā. Koka izstrādājumus iespējams pasūtīt pēc individuāla dizaina, izmēriem un pielāgotu klientu vajadzībām – tel.nr. +371 27336659. Izgatavotajām kastēm piedāvājam arī izklāšanu ar hidroizolāciju, piepildīšanu ar substrātu, augu stādīšanu un piegādi līdz objektam.

Siltie vasaras vakari patīkamāki būs uz terases baudot atpūtu ērtā šūpuļtīklā. Visiem šūpuļtīklu mīļotājiem – interneta veikalā ir iespējams iegādāties arī šūpuļtīklus, kuros ērti atpūsties pēc dienas darbiem un relaksēties darzā vai uz terases. Šūpuļtīkli ir izgatavoti Latvijā, izmantojot kvalitatīvus, videi draudzīgus materiālus.

www.darzapreces.lv piedāvā arī dažādas akcijas!