Ziemassvētku eglesNovembrī un decembrī, kad saules stari un gaisma dienās lutina arvien mazāk, sākas gatavošanās gada sirsnīgākajiem un gaišākajiem svētkiem – Ziemassvētkiem. Biežāk kā citos mēnešos pasmaidām un savu prieku izrādām apkārtējiem, jo gatavojamies svētkiem.

Reizē ar domām par saviem tuvākajiem un mīļākajiem domājam arī par tiem, kam klājies grūtāk. Vairāk kā ierasts cenšamies, lai ikvienam gada skaistākie svētki paietu priecīgi, neizjūtot skumjas un trūkumu pēc sirds siltuma vai pavisam ikdienišķām lietām! Jo tieši sirds siltums ikdienā pietrūkst tik daudziem un tas spēj iepriecināt vairāk par dārgām dāvanām.

Arī SIA «Jaunbērzi AF»šajā laikā rūpējas, lai ikvienam būtu priecīgāks svētku gaidīšanas laiks – piedāvājot Ziemassvētku eglītes – skaistākās un raženākās Latvijas egles, Asās egles un Baltegles, kā arī egles podiņos, kas priecē ne tikai Ziemassvētkos, bet arī pēc svētkiem. Domājot par steidzīgajiem un aizņemtajiem ir izvidota ērta mājas lapa www.eglitespiegade.lv, kurā ir iespējams pasūtīt svētku egli ar piegādi uz mājām vai ofisu. Pasūtījumu iespējams veikt arī zvanot +371 26160555. Laikus rezervējot eglīti ir iespējams izvēlēties sev vēlamo piegādes datumu un laiku.

Gaišo svētku gaidīšanas laiks ir arī tumšākais mēnesis gadā, tāpēc jau otro gadu pēc kārtas uzņēmums saviem klientiem pērkot Ziemassvētku eglīti dāvina atstarotāju. Tādā veidā rūpējoties ne tikai par redzamiem gājējiem, bet arī, iepriecinot savus klientus ar dāvanu, lai pirmssvētku laiks būtu gaišāks. Sev tuvāko un ērtāko egļu tirdzniecības vietu adresi un darba laiku var apskatīt www.ziemassvetkuegles.lv

Decembris ir kļuvis par laiku, kad svarīgāka kļūst palīdzības sniegšana citiem, jo īpaši bērniem, kas ir daudz neaizsargātāki par pieaugušajiem. Vairākus gadus SIA«Jaunbērzi AF»un Atbalsta centru bērniem un ģimenēm «Roku Rokā» vieno cieša draudzība, jo Ziemassvētku laikā, kas ir brīnumu laiks, mēs ticam brīnumam vairāk kā jebkad, un cenšamies, lai arī mazie atbalsta centra bērni tam noticētu. Patstāvīgie uzņēmuma klienti būs jau iepriekš pamanīšujuši, ka no katras eglītes, ko pie mums iegādājas, uzņēmums 15 euro centus ziedo Ziemassvētku dāvanām atbalsta centra bērniem. Kā arī, svētku laikā uzņēmuma darbinieki dodas apciemot centra bērnus, lai nogādātu dāvanas, noklausītos koncertu, ko tie sagatavojuši. Šajās apciemojuma reizēs svarīgas ir netikai dāvanas, bet arī kopā būšana un sarunas, sirds siltums, jo tieši pozitīvas emocijas silda un iepriecina.

Lai svētku gaidīšanas laiks ir gaišs, priecīgs un izdodas iepriecināt ne tikai savus tuvākos, bet citus. Smaids un pozitīvas emocijas rada smaidu, tāpēc, smaidīsim vairāk šajā svētku mēnesī.